HÍREK, TIPPEK

Tanfolyamok | Tippek

vizsgamentes GKI képzésre jelentkezés

2023. 11. 09. | Tanfolyamok, Tippek

Fejér megyében, Székesfehérváron már elvégezhető a vizsgamentes GKI képzés.

A Volán Autósiskola Kft.-nél megszerezhető e-learning képzés keretében a vizsgamentes GKI kártya.


A vizsgamentes GKI képzés azok számára választható, akik már rendelkeznek GKI kártyával, és annak megújítása szükséges. A vizsgamentes tanfolyamra beiratkozásokat a jelentkezések sorrendjében intézzük. A vizsgamentes GKI szaktanfolyamra történő beiratkozás, és további információ tekintetében kereshetik kollégáinkat a Kapcsolat menüpontban található elérhetőségeken. Vizsgamentes GKI tanfolyamainkat ország bármely pontjáról igénybe vehetik tanulóink, hiszen e-learning formájában is otthonról elvégezhetik. A vizsgamentes e-learning formájában végzett GKI képzés esetén egy alkalommal szükséges a megjelenés Székesfehérváron a szimulátoros oktatáson.

A vizsgamentes GKI képzés akkreditált tananyaga elérhetővé vált, ezért már e-mailben és telefonon is fogadja a Volán Autósiskola a teherautó-vezetők és autóbusz-vezetők beiratkozását a vizsgamentes GKI tanfolyamokra.

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumok bemutatására van szükség:

  • személy igazolvány
  • lakcímkártya
  • vezetői engedély
  • meglévő (esetleg már lejárt) GKI kártya
  • valamint telefonszám, és egy e-mail cím megadása